Referanslarımız Bizim Aynamız

Güven ve takdir kazanmış büyüklerin güvenini kazanmak ayrıcalıktır.

Acıbadem Bodrum

Karot ve Hidrolik Kesme

Bodrum’da önemli tesislerden birisi olan Acıbadem Bodrum’un inşaasında karot, hidrolik beton kesme ve helikopter perdah işlemlerini gerçekleştirdik.

Kırçiçeği

Beton ve Kesme

Bodrum’un tertemiz restoranlarının başında gelen emsalsiz lezzetli Kırçiçeği’nin bulunduğu binanın yapımında beton kesme ve delme işlerini gerçekleştirdik.

Milas Bodrum Havalimanı

Hidrolik Beton Kesme ve Karot

Bodrum ve Milas’ın en önemli ulaşım tesisinin beton kesme ve delme işlerini bilin bakalım kim yaptı? Bodrum Beton Karot, Abdurrahman Kılıç önderliğinde büyük imzalara devam ediyor.

Midtown Avm

Beton Kesme ve Delme

Yarımadanın önemli alışveriş ve sergi noktası Midtown’nun yapılışı sırasında karot, hidrolik kesme, helikopter perdah gibi işlerini gerçekleştirdik.

Turgutreis Şevket Sabancı Kültür Merkezi

Beton Kesme ve Delme

Bodrum halkına büyük kültürel hizmetleri dokunan böyle bir tesisin inşaasında yer almaktan onur duyduk.

Muya İnşaat

Beton Kesme ve Delme

İnşaat sektöründe saygın bir konuma sahip olan Muya İnşaat’ın kaliteli projelerinde beton kesme ve delme işlerini üstlenme fırsatımız oldu. Bu bizim için ayrı bir gururdur.

Adabükü Evleri

Karot ve Hidrolik Kesme

Bodrum’da önemli yerleşim yerlerinden olan Adabükü Bodrum’un inşaasında karot, hidrolik beton kesme ve helikopter perdah işlemlerini gerçekleştirdik.

Bodrum Anka İnşaat

Hidrolik Beton Kesme ve Karot

Bodrum’un önemli inşaat firmalarından Anka İnşaat’ın kaliteden ödün vermeden inşaa ettiği yapılarda beton karot ve diğer beton kesim işlerinde bizi tercih etmesinden gururluyuz.

Çağdaş İnşaat

Beton Kesme ve Delme

Bugün yarımadada ikon sayılabilecek yapıların mimarı olan Çağdaş İnşaat’ın projelerine dahil olmak bizim için önemli bir motivasyon kaynağıdır.

Deka İnşaat

Karot ve Hidrolik Kesme

Bodrum’un en köklü firmalarından Deka İnşaat da betonu şekillendirmek istediğinde başvurduğu çözüm ortağı biz olduk.

D-Marin Turgutreis

Hidrolik Beton Kesme ve Karot

Denizin üzerine kurulu olan bu harika tesisin hata kabul etmeyen bir matematik ile yapılmış olduğunu gözönünde bulundurun. Bu projede yer almak bizim için bir ayrıcalıktı.

Kul Yapı İnşaat

Beton Kesme ve Delme

Kul Yapı inşaat, her bir projesine özen gösteren değerli bir firmadır ve değerli yapılarında her zaman özenle işimizi gerçekleştirdik.

La Blanche Island Hotel

Karot ve Hidrolik Kesme

La Balnche Island Hotel, luksün mimarisi olarak Bodrum’da yerini aldı. Onun ayrıcalıklı mimarisine en uygun işçiliği sergiledik.

Sumka Yapı

Hidrolik Beton Kesme ve Karot

Bodrum’da benzersiz eserleri ile öne çıkan Sumka Yapı, beton ile lgili altyapı çalışmalarında bizi seçti. Karot ve hidrolik kesmede kendilerine hizmet verdik.

Ted Bodrum Koleji

Beton Kesme ve Delme

Ulusal boyutta okullar bulunan bu büyük markanın Bodrum’da karot delme ve hidrolik beton kesim işlerini yürüten firma biz olduk.

Çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Siz de projenizde kaliteli ve sonuç odaklı bir partner arıyorsanız, hemen bizi arayın.